בניית אתרים

התפקיד האמיתי של אתר האינטרנט של העסק שלך

זה כבר מספר שנים שכל אדם שמחליט להקים עסק יודע שהוא חייב להקים אתר אינטרנט לעסק שלו. מצד שני רב בעלי העסקים לא באמת מבינים את המשמעות של אתר האינטרנט כחלק ממערך השיווק של העסק. האמת היא שלאתר האינטרנט של העסק יש שתי תפקידים עיקריים במערך השיווק של העסק וברב המקרים אף אחד מהם לא מביא לקוחות באופן מיידי.

כתוצאה מההבנה הזו ואחרי אלפי אתרי אינטרנט שנבנו ואף אחד לא ביקר בהם אנשים התחילו להבין את מה שאנחנו בחברת Webbee דוגלים בו מזמן, בניית אתר זה הליך חשוב והכרחי לכל עסק מצליח - עם זאת, חייב לדעת מתי, למה ואיך להקים את האתר, אחרת זה פשוט בזבוז כסף.

היום בשביל לייצר לקוחות באופן מיידי מהאינטרנט לא צריך אתר, אתם מוזמנים לקרוא על שיווק באינטרנט.


bee-4.png
מתי חשוב לבנות אתר ואיך כדאי לעשות את זה?

ברב המקרים התשובה לשאלה הזו היא: ״כשתזרים המזומנים של העסק יכול לעמוד בזה בקלות יחסית״, אם הקמתם עסק עם השקעה והון התחלתי יכול להיות ששווה לכם לבנות את האתר יחד עם בניית העסק אבל לרב מומלץ קודם כל לייצר מכירות וכסף בעזרת שיווק באינטרנט ורק לאחר מכן לבנות אתר הסיבה לכך היא שאחרי שהשיווק שלכם באינטרנט עובד - יהיה קל להגדיר בדיוק איזה סוג של אתר אתם צריכים.

סוגים שונים של אתרי אינטרנט

לשם הפשטות אנחנו בחברת Webbee אוהבים לחלק את אתרי האינטרנט העסקיים לשני סוגים (כמובן שיש יותר)

  1. אתרי אינטרנט תדמיתיים מיתוגיים
  2. אתרי אינטרנט שיווקיים מכירתיים

היום נהוג לחשוב שאתרי אינטרנט שיווקיים הם היחידים ששווה להשקיע בהם כסף והאמת היא שזה ממש לא נכון, אתרי אינטרנט כאלה אומנם אפקטיביים מאוד אך יש דברים שהאתר המיתוגי תדמיתי יכול לעשות עבור השיווק שלכם ששום אתר שיווקי לא יכול לעשות.

הזדמות: שיחת ייעוץ בחינם!

לפני שאתם מבזבזים את הכסף שלכם על אתר לא אפקטיבי או מוותרים על אתר אינטרנט כי אתם לא מאמינים שהוא יביא לכם לקוחות, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ולקבל מאיתנו שיחת אבחון וייעוץ חינם וללא כל התחייבות.

בשיחה הזו אנחנו נמצא את ערוץ השיווק שהכי כדאי לך להקים בעסק שלך ממש עכשיו וכמובן ניתן לכם הצעה שלא תוכלו לסרב לה כדי שתבחרו להקים את הערוץ הזה איתנו.אז קדימה, אין לכם מה להסס השיחה היא בחינם וללא שום התחייבות.

לקוחותינו בעבר ובהווה
fitness
yeshatid 150
reches
אסם – בניית אתר
heinz 150
keshet
dsnr-150
imagepoint
sociallead
heara
mtc
ipp
eduv 150
karin
orchitect 150
sales
newpage-150
artiloco-150.jpg
herzl-150
http://www.dreamstime.com/-image11166274
rask-150
teenk-150
http://www.dreamstime.com/-image11166274
http://www.dreamstime.com/-image11166274
rotchild-150